Karta výhod

Karta výhod

Komu je určená:

Je určená školám a ich zamestnancom.

Benefit:

Karta výhod poskytuje zľavu 10% na celý sortiment  (okrem akciového tovaru a tovaru s dlhodobo zníženou cenou) pri každom nákupe v sieti papiernictiev spoločnosti Daffer kdekoľvek na Slovensku.

Ako ju získať:

Kontaktujte nášho obchodného zástupcu,  ktorý vám karty vydá.

Žiacka karta

Komu je určená:

Je určená žiakom škôl a sprostredkovaná vedením školy.

Benefit:

Žiacka karta poskytuje 5% zľavu na celý sortiment (okrem akciového tovaru a tovaru s dlhodobo zníženou cenou) pri každom nákupe v sieti papiernictiev spoločnosti Daffer kdekoľvek na Slovensku.

Ako ju získať:

Kontaktujte nášho obchodného zástupcu, ktorý vám vydá karty pre vašich žiakov.

Sme niečo ako supermarket pre školy a škôlky

V predaji školám a škôlkam sa pohybujeme už od roku 1997. Za tento čas sme postupne dospeli do štádia, kedy sme schopní dodať všetko, čo vaša škola alebo škôlka potrebuje. Či už sa jedná o školské potreby pre žiakov, učebné pomôcky, nábytok do učební (klasický aj špeciálny), materiál na prestavbu učební, upratovacie a kancelárske potreby ako aj kancelárske vybavenie a techniku. Jednoducho neexistuje produkt, ktorý by ste potrebovali a my by sme ho nevedeli dodať. Veľkou výhodou sú aj dlhoročné skúsenosti našich obchodných zástupcov. Mnohí z nich sú bývalí učitelia vďaka čomu majú široký prehľad v obore. Presvedčte sa sami.

Vyrábame školský nábytok

Firma Daffer školský nábytok pre školy nielen dodáva, ale aj navrhuje a vyrába. To znamená, že nábytok pre svoju školu nakupujete priamo od výrobcu v tej najlepšej cene a kvalite. Pri navrhovaní nových výrobkov reagujeme na vaše podnety a tak vzniká skutočne prepracovaný a praktický školský nábytok. Príkladom je séria nábytku ESO z dielne Daffer. Ide o kvalitné certifikované slovenské výrobky vhodné pre menšie ako i väčšie deti, lebo rastie s nimi. Ďalším obľúbeným produktom je skrinka na nabíjanie a bezpečné uloženie tabletov, ktorá bola našou okamžitou reakciou na potreby zákazníkov.

Služby na mieru

Aktívne počúvame vaše názory, reagujeme na vaše požiadavky a na základe zistených informácií pre vás pripravujeme komplexné riešenia, napr. balíčky školských potrieb, návrhy zariadenia učební, dodávku učebných pomôcok a rôzne technické riešenia. Častokrát dokonca pomáhame školám s vypracovaním rôznych projektov. Všetko s vami dôkladne konzultujeme a na základe dlhoročných skúseností vám adekvátne poradíme.