Doprava zdarma v rámci celej Slovenskej Republiky Ako vyžiadať cenovú ponuku Produktový PDF katalóg Môj zoznam

Taburetka lupeň kvietku

Taburetka je určená pre rozvoj pohybových a kreatívnych zručností detí. Diel je vyrobený z odolného molitanu hustoty N25, vďaka čomu si dlhodobo zachováva svoj tvar a pevnosť a poskytuje tým dostatočnú oporu. Je obalený kvalitnou pevnou koženkou, ktorá spĺňa normy OEKO-TEX pre použitie pre deti.  Naše silné stehy a kvalitné nite zabezpečia dlhú životnosť spojov. Slúži nielen na hru a tým rozvoj tvorivosti a fantázie, ale aj na rozvoj pohybu a koordinačných schopnosti. Poťahy nie sú odnímateľné, čím držia svoj tvar a nepovoľujú.  Sú umývateľné a majú jednoduchú údržbu. V prípade, že si chcete doobjednať jednotlivé molitanové diely kontaktujte nášho obchodného zástupcu.

Rozmer (ŠxVxH): Ø 300 x 250 x 250 (výkroj) mm

Zrušiť výber

Nenašli ste nejaký produkt? Naša ponuka je oveľa väčšia, ako tu môžete vidieť.
Spýtajte sa našich obchodných zástupcov na produkty, ktoré potrebujete.
Napíšte nám teraz, o čo máte záujem.