Doprava zdarma v rámci celej Slovenskej Republiky Ako vyžiadať cenovú ponuku Produktový PDF katalóg Môj zoznam

Stôl ESO UNO mini PC do počítačovej učebne

Stôl ESO UNO mini PC sme vyvinuli pre vaše moderné počítačové učebne. Jednomiestny počítačový stôl dáva vďaka priestrannej pracovnej doske dostatok miesta nielen na umiestnenie monitoru a klávesnice, ale aj na uloženie potrebných vecí k výučbe. Súčasťou stola je držiak na menší typ počítačovej skrinky s rozmermi (ŠxVxH): 140 x 180 x 420mm. Pre vyššiu bezpečnosť sa z prednej aj zadnej strany držiaka na PC nachádza priečka vo výške 30mm.
Pracovná doska v rozmere (ŠxH) 900 x 600mm má oblé rohy pre vyššiu bezpečnosť. Dekor pracovnej dosky: buk.
Nohy konštrukcie sú ukončené gumoplastovými klzákmi, čím tlmia hluk a chránia podlahu pred poškrabaním.

Veľkosť stola: 6 (výška 760mm)

Úložný priestor poskytujú 2 háčiky po bokoch lavice.

Zrušiť výber

Nenašli ste nejaký produkt? Naša ponuka je oveľa väčšia, ako tu môžete vidieť.
Spýtajte sa našich obchodných zástupcov na produkty, ktoré potrebujete.
Napíšte nám teraz, o čo máte záujem.