Skvelko – zoznamy a objednanie školských potrieb online pre školský rok 2022/2023


Sady školských potrieb SkvelkoSlužba Skvelko je centrálne miesto na internete, kde sa nachádzajú zoznamy odporúčaných pomôcok slovenských škôl, ktoré nám uvedené zoznamy poskytli alebo ich majú zverejnené na svojich stránkach. Taktiež umožňuje ich úpravu a aj priame objednanie.Pre ľahké a rýchle informovanie rodičov sme vytvorili tzv. SKVELKO-BOX. Skvelko-box je vyhľadávač zoznamov pomôcok vo forme obrázku na web stránke vašej školy. Pomocou neho nasmerujete rodiča k zoznamu školských potrieb, ktoré mu odporúča vaša škola (prezentujete odporúčané sady rodičom). Po kliknutí na tento odkaz rodič uvidí priamo sadu, ktorú potrebuje, a má aj možnosť tieto pomôcky okamžite nakúpiť. Budúci prváci, ako aj žiaci všetkých ostatných ročníkov, získajú potrebné informácie cez jediné miesto na internete.

Výhody pre vás pri online nákupe školských pomôcok

 • Nemusíte sa zaoberať žiadnou hotovosťou a vyberaním peňazí. Rodičia za svoje objednávky zaplatia v internetovom obchode. 
 • Za každý zakúpený balíček získavate odmenu 10% z hodnoty nákupu vo forme vernostných bodov. Nazbierané vernostné body môžete použiť na akýkoľvek nákup po dohode s naším obchodným zástupcom. Po registrácii nakupujete u nás ako škola za veľkoobchodné ceny
 • Po celý čas máte prehľad o zakúpených balíčkoch a vernostných bodoch.
 • Sami viete upravovať zoznamy pomôcok podľa aktuálnej potreby vyučujúcich.

Výhody pre rodiča pri online nákupe školských pomôcok

 • Rodičovi výrazne ušetríte čas a uľahčíte mu prípravu dieťaťa do školy, pretože priamo na webe školy nájde presne to, čo potrebuje a nemusí sa tak naháňať po rôznych obchodoch.
 • K zoznamu si môže rodič pridať aj mnoho ďalších školských potrieb a nakúpiť všetko, čo potrebuje, na jednom mieste.
 • Rodič môže robiť zmeny v zozname, a to pridať alebo ubrať počet pomôcok, ak si myslí, že jeho dieťa minie viac alebo ak mu zvýšili z minulého roka.
 • Všetko objedná a zaplatí z pohodlia domova.
 • Rodič dostane objednané pomôcky buď domov kuriérom, alebo do školy zdarma.
  Ak povolíte závoz balíčkov k vám do školy, rodič získa dopravu úplne zdarma, a tak ušetrí takmer 4€. Takto môžete poskytnúť rodičom službu navyše.
  Ak sa rozhodnete závoz do školy nepovoliť, nič sa nedeje, doručenie balíčkov žiakom domov bude zabezpečené kuriérom. → Viac informácií o doprave v 4. kroku: Doručenie objednávok.

Ako to funguje?


Infobox Skvelko

Jednoducho v 4 krokoch:

 1. vytvoríte zoznamy školských potrieb pre jednotlivé ročníky
 2. vložíte odkaz na webstránku školy
 3. informujete rodičov o zoznamoch pomôcok priamo cez webstránku školy (napr. zašlete e-mail rodičom, že zoznamy pomôcok sú na vašom webe)
 4. doručenie objednávok

1. krok: Vytvorte zoznamy školských potrieb pre nový školský rok

Zoznamy pre všetky ročníky si môžete vytvoriť dvomi spôsobmi:

 • škola, ktorá s nami už spolupracuje – nahlásite vaše vopred pripravené zoznamy svojmu obchodnému zástupcovi a ten sa postará o to, aby sa vám dostali na internet (ak ste tak už neurobili).
 • nová škola – zaregistrujete sa na www.daffer.sk/registracia. Po prihlásení a následnom overení získate svoj (školský) účet, kde si v časti  Zoznamy pomôcok SkvelkoSpráva zoznamov vytvoríte zoznamy podľa návodu alebo s pomocou nášho obchodného zástupcu.

2. krok: Vložte odkaz na Skvelko-box na vašu stránku školy (odporúča sa pomoc správcu vašej webstránky)


Infobox Skvelko - návod
 1. Prihláste sa do vášho účtu na www.daffer.sk/prihlasenie. V prípade, že ešte nie ste registrovaný, prihlasovacie údaje vám dodá náš obchodný zástupca alebo sa zaregistrujte na www.daffer.sk/registracia.
 2. V ľavej časti obrazovky nájdite časť Zoznamy pomôcok Skvelko, kliknite na ňu a následne kliknite na Skvelko-box na webstránku školy.
 3. V obsahu tejto stránky sa nachádza blok textu (s modrým pozadím), ktorý obsahuje kód pre vašu stránku. Označte tento text a skopírujte jeho obsah.
 4. Ďalší krok je vložiť tento skopírovaný text (kód) do obsahu vašej internetovej stránky. S týmto vám pomôže hlavne váš správca stránky školy, ktorý to tam dokáže vložiť. V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte nášho technika na: 0903 854 647 alebo e-mailom na: skvelkobox@daffer.sk.

3. krok: Informujte rodičov cez webstránku vašej školy

Odkaz na Skvelko-box môžete umiestniť na ľubovoľné miesto na internetovej stránke školy, najlepšie tak, aby mal k nemu rodič jednoduchý prístup. Po kliknutí na odkaz je rodič presmerovaný na Skvelko-box, teda na vyhľadávač zoznamov pomôcok na stránke www.daffer.sk, ktorá mu zobrazí zoznam pomôcok, a tiež mu ponúkne možnosť si pomôcky rovno zakúpiť. Keď sa tak rodič rozhodne, vy zbierate odmenu 10% z hodnoty jeho nákupu. 

V prípade, že chcete poslať rodičom internetový odkaz na zoznamy priamo cez Edupage alebo e-mailom, je pripravená aj táto verzia. Takýto odkaz funguje rovnako a rodičovi ihneď zobrazí zoznam pomôcok s možnosťou priameho nákupu. Pre získanie tohto odkazu kontaktujte nášho obchodného zástupcu.

4. krok: Doručenie objednávok (balíčkov)

Štandardne doručujeme balíčky z e-shopu domov kuriérom za bežnú cenu poštovného. Avšak tu, v službe Skvelko, môžete rodičom pomôcť ušetriť cenu poštovného tým, že dovolíte doručiť balíčky k vám do školy. V takom prípade vám zásielku doručíme vo vopred dohodnutom termíne počas letných prázdnin hromadným dovozom. Následne doručené balíčky rozdáte žiakom na začiatku školského roka. Pre jednoduché rozdávanie sú balíčky označené menom žiaka a jeho triedou, pričom je k dispozícii aj presný zoznam balíčkov podľa jednotlivých tried.

Všetky detaily ohľadne dovozu do školy si dohodnete s naším obchodným zástupcom.

Rodič si teda pri objednávke môže vybrať z dvoch možností doručenia balíčka:

 1. doručenie balíčka ZDARMA do školy: Ak ste dovolili doručiť balíčky do školy, rodič ušetrí poplatok za kuriéra a nechá si balíček poslať do školy zdarma, kde mu ho odovzdáte. Rodič môže získať výhodu dopravy zdarma do školy len v prípade, ak objedná pomôcky do 26.7.2022.
 2. doručenie balíčka ZA POPLATOK domov (kuriérom): Ak ste nedovolili doručiť balíčky do školy, rodič nemá možnosť si zvoliť doručenie do školy (zdarma). Má možnosť iba bežného doručenia balíčka domov za poplatok.

Kontaktujte nás pre viac informácií emailom

daffer@daffer.sk

alebo telefonicky

+421 46 519 87 11