Žiaci pripravení podľa vašich predstáv, no bez vašej námahy

Sady školských potrieb SkvelkoSlužba SKVELKO uľahčuje už aj tak dosť náročný začiatok školského roka nielen rodičom, ale aj vám školám. Cieľom tejto služby je správne pripraviť žiakov na vyučovanie. Vašou úlohou je len zostaviť odporúčanú sadu potrebných školských potrieb pre jednotlivé ročníky. Obsah sady vám pomôže vytvoriť náš obchodný zástupca alebo ich môže škola vytvoriť sama po prihlásení do svojho Daffer účtu.

Ponúkame dva spôsoby objednania školských sád:

1. CEZ OBJEDNÁVKOVÝ LÍSTOK V ŠKOLE

• Zaužívaná forma objednávania pomocou papierového objednávacieho lístka.
  • Ponuka obmedzená len na obsah lístka.
  • Učiteľ (alebo iná kompetentná osoba) zbiera platby za objednané sady.
  • Balíčky so sadami sú doručené do školy.

2. CEZ INTERNETOVÝ OBCHOD www.daffer.sk

• Rodič si vyberie v internetovom obchode zo zoznamu svoju školu a odporúčanú sadu pre daný ročník.
  • V odporúčanej sade môže robiť zmeny, a to pridať pomôcky alebo ubrať, ak mu zvýšili z minulého školského roka.
  • K objednávke si môže pridať aj mnoho doplnkových školských potrieb a nakúpiť všetko, čo potrebuje, na jednom mieste.
  • Rodič objedná a zaplatí z pohodlia domova.
  • Sada je doručovaná do školy (zdarma do určeného termínu objednania) alebo domov kuriérom kedykoľvek.
  • Škola sa nezaoberá zbieraním finančnej hotovosti od žiakov a má priebežný prehľad kto zakúpil sadu cez Daffer účet
  • Za každý nákup svojich žiakov si škola zbiera odmenu 10% z hodnoty nákupu vo forme vernostných bodov.
  • Nazbierané vernostné body môže škola kedykoľvek použiť na nákup v e-shope www.daffer.sk alebo na nákup cez obchodného zástupcu (nábytok, vybavenie školy).
  • Riaditeľ školy má priebežnú kontrolu nad výškou odmeny a formou jej čerpania.

Ako čo najjednoduchšie sprostredkovať rodičom zoznam odporúčaných pomôcok?

Infobox Skvelko

Ideálnym riešením je Infobox Skvelko na webovej stránke školy. Ten rýchlo a jednoducho informuje rodičov o zozname odporúčaných školských potrieb na nový školský rok.

Je možné ho umiestniť na ľubovoľné miesto na internetovej stránke školy tak, aby mal k nemu rodič pri návšteve stránky jednoduchý prístup.

Infobox Skvelko presmeruje rodiča do internetového obchodu www.daffer.sk, kde mu bude zobrazený obsah odporúčanej sady. Rodič získa potrebné info bez nutnosti nakúpiť. V prípade, že rodič sadu zakúpi škola získava odmenu 10% z hodnoty nákupu a môže ju použiť na nákup vybavenia školy.

Ako vložiť Infobox Skvelko na webstránku?

Infobox Skvelko - návod
  1. Prihláste sa do Daffer účtu pre vašu školu na adrese: www.daffer.sk/prihlasenie
    Prihlasovacie údaje vám dodá obchodný zástupca alebo si ich viete vytvoriť priamo na našej stránke.
  2. Po prihlásení v ovládacom paneli stránky na ľavej strane otvorte sekciu: Môj účet / Skvelko / Infobox
  3. V obsahu stránky sa nachádza modrý blok s kódom pre vašu stránku. Označte kód Infobox-u Skvelko a skopírujte jeho obsah.
  4. Vložte kód Infobox-u Skvelko do obsahu vašej internetovej stránky. S vložením kódu vám pomôže správca stránky školy. Ak máte technický problém s vložením kódu do vašej stránky – volajte technickú podporu Daffer 0903/854 647 alebo nás kontaktujte emailom na adresu infobox@daffer.sk