Pomôžte rodičom získať darček v hodnote 30 €

Publikované:

Máme za sebou náročný školský rok. Preto sme sa rozhodli tejto situácii aspoň trošku pomôcť a zároveň podporiť vzdelávanie detí. Pripravili sme pre rodičov špeciálny darček k nákupu.

Vytvorili sme sady učebných pomôcok, ktoré získajú rodičia úplne ZDARMA ku každej objednávke v eshope nad 30€ alebo ku každému nákupu nad 30€ v našej predajni.

Pomôžte nám, rozdať čo najviac darčekov! Informujte rodičov o tejto výnimočnej akcii. Dajte im o nej vedieť na vašej webovej stránke, emailom alebo do správy na edupage.

Sady vzdelávacích pomôcok obsahujú zostavu materiálov na rôzne predmety: slovenčina, matematika, angličtina, dejepis a mnoho iných. Obsahujú prehľady učiva, základné vzorce, pravidlá a poučky. Každá sada obsahuje 12 rôznych produktov.

Darček pre 1. stupeň obsahuje:

Darček pre 1. stupeň

• Skladacia mapa Slovenská republika
  • Slovenská gramatika – 1. stupeň
  • Anglická gramatika – 1. stupeň
  • Slovenčina 1. – 2. ročník
  • Slovenčina 3. – 4. ročník
  • Angličtina 1. – 4. ročník
  • Matematika 1. – 2. ročník
  • Matematika 3. – 4. ročník
  • Prírodoveda
  • Plagát A2 kreslená mapa Slovenska
  • Plagát A2 Vesmír, Čísla
  • Zápisník úloh A6

Darček pre 2. stupeň obsahuje:

Darček

• Skladba jednoduchej vety
  • Slovenská gramatika – 2. stupeň
  • Anglická gramatika – 2. stupeň
  • Literatúra
  • Matematika
  • Odmocniny a mocniny
  • Dejepis – 1. diel
  • Dejepis – 2. diel
  • Fyzika
  • Biológia
  • Vystrihovačka A2 Telesá
  • Plagát A2 Mapa EÚ

Ak nákup v eshope daffer.sk prekročí hodnotu 30€, v košíku získa rodič možnosť voľby, či má záujem o darček pre žiaka prvého alebo druhého stupňa základnej školy. Nesmie si zabudnúť zvoliť svoj darček! V našich predajniach dostane rodič tento darček k nákupu pri pokladni.

Veríme, že darčeky potešia rodičov aj deti a užijú si s nimi kopec zábavy.

Akcia platí pre všetky nákupy za maloobchodné ceny (firmy, školy a organizácie môžu akciu využiť iba ako neprihlásený používateľ bez nároku na veľkoobchodnú zľavu).