SKVELKO-BOX – zverejnite zoznamy školských potrieb priamo na stránke vašej školy

Publikované:

Zoznamy pomôcok Skvelko je služba, ktorej cieľom je správne pripraviť žiakov na vyučovanie. Vašou úlohou je len vytvoriť odporúčaný zoznam potrebných školských pomôcok pre jednotlivé ročníky.

Zoznamy vám pomôže vytvoriť náš obchodný zástupca alebo ich môžete vytvoriť tiež sami po prihlásení do svojho Daffer účtu.

Aby sa rodičia rýchlo dozvedeli odporúčaných zoznamoch školských pomôcok, vytvorili sme funkčný bezplatný internetový nástroj – Skvelko-box.  Je to vyhľadávač zoznamov pomôcok vo forme obrázku na stránke vašej školy.  Keď na neho rodič klikne, zobrazí sa mu konkrétny zoznam pomôcok odporúčaný vašou školou.

AKO TO FUNGUJE?

Skvelko-box je možné umiestniť na ľubovoľné miesto na internetovej stránke školy. Môže sa nachádzať na úvodnej stránke alebo na niektorej podstránke. Pozícia je voľbou školy.

Škola si cez internetovú stránku www.daffer.sk vytvorí odporúčané zoznamy pre jednotlivé ročníky. Pomocou Skvelko-boxu ich zverejní na svojej internetovej stránke. Zoznamy môže škola podľa potreby upravovať. Vďaka Skvelko-boxu informujete rodičov o zozname odporúčaných pomôcok jednoducho a moderne.

ODMENA PRE ŠKOLU Z NÁKUPU POMÔCOK

Skvelko-box presmeruje rodiča do internetového obchodu www.daffer.sk, kde mu zobrazí zoznam školských pomôcok. Rodič získa potrebné info s možnosťou nakúpiť. Ak nakúpi, škola zbiera odmenu 10% z hodnoty jeho nákupu.

VIAC INFO