Ako získať maximum výhod zo služby Skvelko – zoznamy školských pomôcok?

Publikované:

Tešíme sa a ďakujeme vám, že ste sa rozhodli využívať službu Skvelko. Pravdepodobne ste už informovali rodičov vašich žiakov prostredníctvom internetu o zoznamoch pomôcok Skvelko s možnosťou objednania online. Mnohí už svoje deti zabezpečili pre budúci školský rok a tisíce rodičov už objednávky zaslali. Stále je však veľa rodičov, ktorí tak ešte neurobili.

Pre získanie MAXImálnych výhod služby Skvelko pre školu (komfort a vernostné body), učiteľa (pripravený žiak už od prvého dňa) a rodiča (objednanie z pohodlia domova) vám odporúčame pripomenúť rodičom možnosť využiť službu Skvelko. Niektorí čakajú do poslednej chvíle alebo jednoducho na to pozabudli.

Pripomenúť rodičom to môžete tak, že im zašlete odkaz na túto službu, a to:

• zaslaním emailu s odkazom na vašu vlastnú web stránku, ak tam máte umiestnený Skvelko-box alebo link
  • zaslaním správy cez Edupage, ak ju používate
  • zaslanie sms správy rodičovi s odkazom na túto službu

Internetový odkaz pre vašu školu nájdete po prihlásení vo vašom Daffer účte:

Zoznamy Skvelko

Takto dokážete zabezpečiť pripravenosť maximálneho počtu vašich žiakov na budúci školský rok.

Ak vás zaujímakoľko rodičov už pomôcky objednalo, prehľad objednávok vašej školy nájdete po prihlásení vo vašom Daffer účte:

Prehľad objednávok