Školy a škôlky

Prebehlo žrebovanie výhercov v súťaži so školskými potrebami 2018/2019.

28. marca 2019

Každý rok prebieha súťaž s balíčkami školských potrieb Daffer. Inak tomu nebolo ani tento školský rok 2018/2019. Tak ako sme sľúbili, sme splnili. Všetci tí, ktorí ste si od nás objednali školské potreby a vyplnením formuláru sa zapojili do našej súťaže o 4 mobilné telefóny, pre vás tu máme výsledky žrebovania a štyroch šťastných výhercov.

Priebeh žrebovania si môžete pozrieť tu:

Sme súčasťou rozvoja technických zručností detí už v predškolskom veku

3. októbra 2018

Dňa 27.septembra 2018 sa zástupcovia našej firmy zúčastnili veľmi peknej akcie, ktorú organizovala ZŠ s MŠ Dobšinského v Prievidzi.…

Kalendáre a diáre na rok 2019

16. augusta 2018

Pripravili sme pre Vás novú ponuku kalendárov a diárov na rok 2019. Zalistujte si v našom aktuálnom katalógu a vyberte si tu…

DAFFER na konferencii ZZŠS v Hornom Smokovci

26. apríla 2018

Združenie základných škôl Slovenska organizuje v dňoch 14. – 16.mája celoslovenskú konferenciu v Hornom Smokovci. My na tejto akcii nebudeme chýbať. Navštívte nás pri našom prezentačnom stánku a my vám pomôžeme s výberom vhodného nábytku pre vaše školy. Predstavíme vám našu aktuálnu ponuku a predvedieme novinky. 14. a 15.mája sa s vami naši obchodní zástupcovia radi stretnú.…

Výherci v súťaži so školskými potrebami Daffer

28. marca 2018
Nech sa páči. Predstavujeme Vám štyroch šťastných výhercov zo súťaže so školskými potrebami Daffer v ročníku 2017/2018. Výhry 4 x smartfón HUAWEI Y7 sme odovzdali ich novým majiteľom, ktorí sa novým mobilom potešili. Nezabudnite, tento rok sútažíme opäť. Stačí si objednať školské potreby od Dafferu, splniť podmienky a si v hre. Výhercom srdečne gratulujeme !!!

Ponuka pre Materské školy

8. marca 2018

Prezrite si aktuálnu ponuku pre Materské školy.…

Molitanové zostavy v super kvalitnom prevedení

8. marca 2018

Pomôžme deťom rozvíjať pohybové a kreatívne zručností. Extra pevné molitany zachovávajú svoj tvar. Sú z kvalitnej, ľahko umývateľnej koženky. Vyrobené na Slovensku.
A k tomu doprava úplne zdarma!

Výsledky žrebovania

26. februára 2018

Každý kto si zakúpil balíček školských potrieb pre školský rok 2017/2018 od spoločnosti DAFFER spol. s r.o. a splnil podmienky súťaže bol zaradený do žrebovania o štyri smartfóny HUAWEI Y7.…

Dostali ste peniaze od zriaďovateľa na poslednú chvíľu?

15. decembra 2017

Potrebujete vystaviť faktúru ešte v tomto roku? Naše školské oddelenie je tu pre vás pripravené až do 31.12.2017 do 16:00 a ochotné vystaviť vám faktúru ešte do tohto kalendárneho roka!…

Katalóg – komplexné vybavenie škôl

30. októbra 2017

Ponúkame vám všetko, čo vaša škola potrebuje, pod jednou strechou. Kvalitné vybavenie školy je základom vašej nerušenej práce.

Pokiaľ sa vám katalóg nezobrazil, alebo sa vyskytli iné problémy so zobrazením, pozrite si ho cez nasledujúci odkaz:
https://view.publitas.com/daffer/katalog-komplexne-vybavenie-skol/

Čo o nás hovoria naši zákazníci?

Svoju prácu robíme najlepšie ako vieme, preto sme hrdí a vďační za každé milé slovo, pochvalu či námet na zlepšenie.

Ďakujem za kartičky pre zamestnancov.

Veľmi sa potešili, lebo Vaše papiernictvo už navštívili a boli spokojní.

Edita HaljakovaESE s.r.o. - Dubnica nad Váhom
Firma Daffer s.r.o. Prievidza nám už viac rokov dodáva školský nábytok. Objednávali sme aj nábytok, ktorý je zhotovený na mieru a vždy bol dodaný podľa našich predstáv. Školské lavice a stoličky zn. ESO majú pevnú konštrukciu a sú farebne stále.
Mgr. Anna JozefíkováŠZŠ Čierny Balog
Profesionalita v prístupe, návrhu i realizácii odbornej učebne, korektný prístup a promptné dotiahnutie realizácie v prípade pripomienok. Ďakujeme.
Mgr. Alena OlšovskáZŠ s MŠ Borský Sv. Jur
S firmou Daffer máme ako škola dlhodobejšiu spoluprácu. Pri záujme o odber pomôcok a školského nábytku, nám pomáha s nadšením, ochotou a odbornou radou hlavne pani Zuzana Kršková. Ceníme si najmä záujem o skvalitňovanie informovanosti a tým aj ochotu v čo najkratšom čase vybaviť naše požiadavky.
Mgr. Iveta JakubováZŠ Mierové námestie, Handlová
Od firmy Daffer sme odobrali už niekoľko sád ESO nábytku. Kvalita spĺňa naše potreby, konštrukcia je pevná, v rôznych farbách, ktoré sa dajú kombinovať podľa potreby. Vyskúšali sme aj iných dodávateľov (lacnejších), ale kvalita bola nevyhovujúca. Firma Daffer je veľmi spoľahlivá a komunikácia so zástupcami vynikajúca.
Ing. Ľubica DronzekováZŠ s MŠ J. D. Matejovie, Liptovský Hrádok